Rėmėjai

margonys logo-orginal22

„ELNIS“ – Informacinės sistemos verslui.

Teisingai pritaikytos informacinės sistemos padeda optimizuoti Jūsų verslo procesus ir leidžia efektyviau panaudoti turimus darbo jėgos išteklius. Elektroninė prekyba vykdoma sėkmingiau, kai yra tiksliai žinomi esamų ir potencialių klientų įpročiai ir poreikiai. „ELNIS“ sukaupta patirtis ir įgyvendinti elektroniniai sprendimai – skirti įveikti šiandien kylančius iššūkius ir pasiruošti ateičiai, kad Jūsų verslas būtų tvarus ir sklandžiai augantis.

  • Verslo procesų optimizavimas
  • Elektroninės komercijos sprendimai
  • Duomenų saugojimas ir apdorojimas
  • IT konsultacijos ir analizė

ELNIS.LT

margonys logo-orginal22

UAB „Baltisches Haus“, kurią įsteigė broliai George, Oliver ir Nicolas Ortiz, veiklą pradėjo 1995 metais. Bendrovė, įkurta prekybos tinklo IKI plėtrai, šiandien yra savarankiška nekilnojamojo turto projektų vystytoja ir valdytoja. Šiuo metu bendrovė valdo virš 200 tūkstančių kvadratinių metrų nekilnojamojo turto objektų Lietuvoje.

BALTHAUS.EU

 

logo-orginal22

UAB „Dzūkijos miškas“ įkurta 2003 m. pradžioje, tapo viena iš stambiausių apvaliosios medienos tiekėjų Lietuvoje. Kas mėnesį pagaminama, superkama ir rinkai pateikiama 8 – 12 tūkst. m3 apvaliosios medienos. Galėdama rinkai pasiūlyti nemažus apvaliosios medienos kiekius, įmonė pajėgi užtikrinti stabilų medienos tiekimą medienos pirkėjams bei palankias kainas ir sąlygas medienos pardavėjams.

Generalinis direktorius Sergėjus Lavrenovas

DZUKIJOSMISKAS.LT

margonys logo-orginal22

Apsistokite margionyse

Atostogos pietų Lietuvoje. Visas namas tik jums! Automobiliu 7 minutės nuo Druskininkų ar gera valanda nuo Vilniaus ir atsiduriate gamtos bei kultūros harmonijos prieglobstyje. Gyvos senojo Lietuvos kaimo tradicijos. Miškų apsuptyje, toli nuo visų, tačiau – pilnas komfortas. 

Visa tai, ir daug daugiau, patirsite apsistoję šioje sodyboje Margionių kaime… Pasidalinkite su mumis Margionių patyrimu.

Kviečiame visus, mėgstančius kaimą, gamtą, laisvę ir erdvę. Jūs nebūsite varžomi šeimininkų ir jums nereikės su niekuo dalintis. Esate laukiami su visa šeima, įskaitant ir jūsų mylimus gyvūnus!

MARGIONYS.LT

UAB “Varėnos statyba” | Pramonės g. 8, LT-65206, Varėna | Generalinis direktorius Petras Vytas Valentukevičius